poniedziałek, 30 września 2013

Konkurs Violetta Tylko dla fanów

Serwis kotek.pl ogłosił konkurs dla V-Lovers.

Zadanie konkursowe

"Violetta: tylko dla fanów" to wyjątkowe wydarzenie kinowe. To prawie półtorej godziny premierowego materiału: teledyski, kulisy powstawania serialu, wywiady z gwiazdami, quizy dla najwierniejszych fanów, karaoke, a przede wszystkim wyjątkowa szansa na zobaczenie pierwszego odcinka drugiego sezonu "Violetty" na tydzień przed premierą telewizyjną. Tylko 12 i 13 października specjalne pokazy "Violetta: tylko dla fanów" odbędą się wyłącznie w kinach sieci Helios. Bilety już w sprzedaży w kasach kin oraz na stronie www.Helios.pl/violetta.
W kotkowym konkursie możecie wygrać wejściówki na pokaz VIP "Violetta: Tylko dla fanów". Imprezę poprowadzi Maciej Musiał, a na widzów czeka mnóstwo atrakcji - można spotkać gwiazdy znane z kina i telewizji, zrobić sobie zdjęcie w prawdziwym Studio 21 lub na ściance i wiele innych.
Co zrobić, aby wygrać? Po prostu napisz, dlaczego właśnie Ty masz wygrać bilet na przedpremierowy pokaz "Violetta: tylko dla fanów" i kogo ze sobą zabierzesz? Swoją odpowiedź uzasadnij.
Pamiętaj, aby potwierdzić swoje zgłoszenie, klikając w link, który otrzymasz mailem.
Na zgłoszenia czekamy do 4 października do godz. 23:59.
Na potwierdzenie uczestnictwa czekamy do 6 października do godz. 23:59.
Wyniki ogłosimy 7 października.Regulamin konkursu

Nagrody

  • Do wygrania jest jest 10 (dziesięć) dwuosobowych wejściówek na przedpremierowy pokaz „Violetta: tylko dla fanów", który odbędzie się w dniu 10 października 2013 roku, o godzinie 18.30 w kinie Femina w Warszawie
Dowiedz się wiecej o nagrodach

Jak wziąć udział w konkursie?

  • Wykonaj zadanie konkursowe
  • Uzupełnij swoje dane
  • Wyślij zgłoszenie i potwierdź swój udział
Weź udział... 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentuj, komentuj i pisz co ci leży na sercu...